Zobacz również: Drewno konstrukcyjne

Azalia Sauna zewnętrzna

Azalia

Kod produktu: MEGAzalia
Wysokość (cm): 259
Szerokość (cm): 203,8
Długość (cm): 403,8


Sauna zewnętrzna

przeznaczona jest do ogrodu jako domek Saunowo-ogrodowy Nasz domek wykonany jest z drewna świerkowego grubości 40 mm i wymiarach 400 x 200 cm W domku mamy do dyspozycji wygodny przedsionek. Sauna wewnątrz domku ma wymiary 238 x 192 cm i pomieści do 8 osób. Podłoga domku wykonana jest z 7 izolowanych, wodoodpornych paneli, ocieplonych wełną mineralna, które pokryte są deską boazeryjną podłogową. Ściany sauny wykonane ze świerku skandynawskiego deska o profilu 40 mm Dach podwójny: wewnętrzny + zewnętrzny.

Dach wewnętrzny w przedsionku i pomieszczeniu sauny. Izolowany wełną mineralną. Grubości całkowita dachu 68 mm, obustronnie wykończony deską boazeryjną. Dach zewnętrzny: deska 16 mm Ławki wykonane z drewna lipowego.

Domek w wersji surowej. Możliwość zamówienia jednej z trzech wersji kolorystycznych za dopłatą 2000 zł. Sugerowany Piec - Classic 9 kW ze sterownikiem w przedsionku dopłata 1990 zł Drzwi z przyciemnianego szkła hartowanego w kolorze grafit o podwyższonej izolacyjności. Trzy witryny z przyciemnianego szkła hartowanego. Szyby podwójne, zespolone. Oświetlenie – 2 lampy wodoszczelne, porcelanowe ze szklanym kloszem w drewnianej osłonie

 

 

 

 

Wyposażenie:

  • 2 ławki

  • obudowa pieca 

Zobacz zdjęciaTimberhome