Zobacz również: Drewno konstrukcyjne

Kalia Otwarta wiata ogrodowa

Kalia

Kod produktu: MEG651.5833.00.00
Szerokość (cm): 3330, 3800
Długość (cm): 5850, 6780
Materiał pokrycia dachu: Papa
Montaż : Dostępny w sklepie
Kształt: 4-kątna
Kantówka (mm): 120 x 120
Impregnacja: Tak

Opis

Wiata ogrodowa Kalia stwarza szerokie możliwości aranżacyjne – możesz ją wyposażyć tak, że spełni Twoje indywidualne oczekiwania. Sprawdzi się doskonale jako miejsce do wspólnego spożywania posiłków lub jako element infrastruktury rekreacyjnej. Dwa wymiary Konstrukcja na planie prostokąta Łatwy montaż 

Zalety:

Wiata stanowi komfortowe zadaszenie, dlatego dzięki niej stworzysz sobie optymalne warunki np. do grillowania. Otwarta konstrukcja wiaty pozwala na swobodne poruszanie się pomiędzy nią a pozostałymi częściami ogrodu, a także na właściwy dopływ powietrza. Nieskomplikowana forma wiaty Kalia będzie doskonale komponowała się z innymi elementami architektury ogrodowej, niezależnie od wiodącej stylistyki. Produkt znajdzie uniwersalne zastosowanie w aranżacji różnych powierzchni – sprawdzi się doskonale zarówno w prywatnych ogrodach, jak w przestrzeni publicznej. 

Montaż:

Montaż wiaty Kalia nie wymaga pozwolenia na budowę, a 1 stycznia 2017 roku zniknął też obowiązek zgłaszania zamiaru postawienia altany na 30 dni przed rozpoczęciem prac budowlanych.  

 

 

 

 

Materiały:

Konstrukcja wiaty została wykonana z drewna impregnowanego, dlatego jest odporna na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Czterospadowy dach altany został pokryty papą bitumiczną. Ogrodosfera.pl

Dobrze wiedzieć!

U nas możesz także dodatkowo zamówić przyjazd ekipy montażowej, która złoży za Ciebie całą konstrukcję. Za dodatkową opłatą możliwe jest również pokrycie dachu gontem.

Zobacz zdjęciaTimberhome