Zobacz również: Drewno konstrukcyjne

O nas

Wdzięczny surowiec do produkcji domów

Drewno jest niezwykle wdzięcznym surowcem do produkcji domów.

Drewno jest niezwykle wdzięcznym surowcem do produkcji domów. Style budowania się zmieniają, jednak drewno od setek lat pozostaje jednym z najtrwalszych a zarazem najzdrowszych materiałów. Tak my to postrzegamy, dlatego też naszą pasję do drewna przelaliśmy w tworzenie domów. Tworzymy domki letniskowe i domy z bali, sezonowe i całoroczne. W stałej ofercie posiadamy domki letniskowe oraz domy z bali, które tworzymy według wymagań Klienta, czyli Państwa. Każdy z tych działów naszej firmy jest inaczej zorganizowany. Od lat zajmujemy się przetwarzaniem drewna. Budujemy ośrodki wypoczynkowe, gdzie jesteśmy w stanie sprostać każdym Państwa oczekiwaniom.

Wchodzę w ofertę

Domki letniskowe

Domki letniskowe z drewna są produkowane w zakładzie, z surowca pochodzącego z północnych rejonów Rosji, gdzie klimat jest surowy, a drewno bardzo wytrzymałe. Jest to drewno, które jest lepsze od drewna skandynawskiego, które jest postrzegane jako synonim wysokiej jakości surowca. Domki letniskowe, które Państwu oferujemy są wykonywane z balika o podwójnym pióro-wpuście, co zapewnia optymalną szczelność dla tego typu konstrukcji. Grubość balika jest zależna od modelu domku i wynosi od 45 do 90 mm. To w zupełności wystarcza, aby korzystać z domku drewnianego wykonanego w tej technologii, przez większą część roku.

Wchodzę dalej

Domy z bali

Domy z bali wykonujemy z drewna pochodzącego z Karpat. Tam nasza ekipa fachowców „z gór” potrafi wyczarować cuda przy użyciu pił i kilku dodatkowych narzędzi. Takich „górali”, którzy doskonale znają się na rzeczy nie pozostało już wielu, a wszystkim wiadomo, że dom z bali wykonany przez górali jest najlepszy. Możemy wykonać dom z drewna w kilku technikach – od bala prostokątnego, poprzez bal okrągły obrabiany maszynowo po bal ciosany o nieregularnym kształcie.

Wchodzę dalej

Namioty glampingowe

Ostatni dział w naszej firmie, który uważamy za bardzo ciekawy, łączy naszą pasję do drewna z naturalnymi materiałami. Jest to doskonała propozycja dla ośrodków wczasowych, dla ośrodków wypoczynkowych, które szukają ciekawej alternatywy dla domków letniskowych. Nasze namioty glampingowe są zbudowane na konstrukcji z drewna struganego, konstrukcyjnego C24, i pokryte są naturalnymi materiałami odpornymi na warunki atmosferyczne. Całość konstrukcji jest zaprojektowana i wyliczona przez konstruktorów i architektów. Wysoka jakość materiałów i drewna, oraz duża przestrzeń w środku namiotu tworzą nową jakość dla słowa kemping. Glamping jest wyrazem stworzonym z dwóch słów: glamorous i camping, czyli uroczy kemping. Jest to bardziej luksusowa forma spędzania czasu na kempingu. Wielu osobom znudziło się przebywanie w domkach. Poszukujemy czegoś nowego, chcemy dzieciom, wnukom, Klientom pokazać jak spędza się czas w namiocie, jak to jest na kempingu, ale nie chcemy zrezygnować z luksusu. Dlatego właśnie został stworzony glamping. W namiotach można ustawić kozę do grzania, mamy zbudowaną kuchnię, często łazienkę – generalnie jest wszystko jak w domku letniskowym, jedynie wygląd i mimo wszystko, może raczej przede wszystkim, charakter pozostają inne – w końcu śpimy w namiocie J

Wchodzę dalej