Zobacz również: Drewno konstrukcyjne

Orchidea Altana ogrodowa

Orchidea

Kod produktu: MEGTargowa
Kolor: Drewno surowe / Malowanie
Gatunek drewna : Świerk
Wymiar drzwi (cm): 182 x 200
Wymiar okien (cm): 68,5 x 193
Poziom wilgotności drewna: ~18%
Wysokość (cm): 230
Wysokość w wejściu (cm): 200
Szerokość (cm): 320
Długość (cm): 320

 

Grubość ściany (mm): 28
Powierzchnia (m2): 10,50 m2
Materiał pokrycia dachu: Papa
Liczba okien: 11 szt.
Materiał wypełnienia okien: Szkło
Wymiary na zamówienie : Niedostępne
Montaż : Dostępny w sklepie
Pozwolenie na budowę: Nie wymagane
Kształt: 4-kątna
Grubość dachu (mm): 16

Opis

Altana Orchidea jest wyjątkową budowlą ogrodową, która może jednocześnie stanowić komfortowe miejsce do pracy, jak i wypoczynku. 11 okien Dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi Przestronne wnętrze 

Zalety

Na altanę/biuro ogrodowe Orchidea składa się jedno pomieszczenie, do którego prowadzą przeszklone drzwi. Posiada ona również 11 okien,co w rezultacie gwarantuje znakomity dostęp do światła dziennego, a co za tym idzie - pozwala stworzyć komfortowe warunki do pracy. Altana znajdzie uniwersalne zastosowanie nie tylko jako element architektury ogrodowej, ale także np. jako pawilon targowy. Dwa okna uchylne w zestawie! Istnieje możliwość wykonania wykonania dodatkowo kolejnych dwóch okien w wersji uchylnej w cenie 200 zł. 

Montaż

Aby sprawnie zamontować altanę Orchidea, konieczne jest posiadanie podstawowych umiejętności budowlanych oraz narzędzi takich jak wkrętarka, młotek czy drabina. Niezwykle pomocne będzie również wsparcie drugiej osoby. Elementy konieczne do montażu, takie jak wkręty, kątowniki czy śruby oraz instrukcja obsługi, znajdują się w zestawie. Altana, podobnie jak wszystkie konstrukcje wykonane z drewna, nie powinna znajdować się bezpośrednio na ziemi. Aby produkt służył Ci w doskonałym stanie przez długi czas, najlepiej jest odpowiednio przygotować dla niego podłoże np. z bloczków betonowych, wylewki lub kostki brukowej. Montaż altany nie wymaga posiadania pozwolenia na budowę – wystarczy zgłosić ten fakt w urzędzie gminy. 

 

 

 

 

 

Materiały

Drewno zastosowane do wykonania altany to świerk. Jego powierzchnia jest w stanie surowym, dlatego zaleca się, aby do 48 godzin po montażu, pomalować ją odpowiednim preparatem. Drewniany dach altany pokrywa papa asfaltowa (należy pamiętać, iż papa asfaltowa jest rozwiązaniem nietrwałym) 

Dobrze wiedzieć

W zestawie znajdują się: drewniana konstrukcja altany wraz z dachem, dwuskrzydłowe drzwi, 11 okien z brązowymi szybami typu antisol, okucia niezbędne do montażu oraz instrukcja obsługi. Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu altany przez profesjonalną ekipę. Dodatkowo wykonać możemy dla Ciebie odeskowaną podłogę. Altana ogrodowa Orchidea dostępny jest w jednym wymiarze. Produkt sprzedajemy w stanie surowym, zalecamy dokonać impregnację i malowanie we własnym zakresie przed pierwszą zimą! 

Zobacz zdjęciaTimberhome